Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

Pridať do obľúbenýchD-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Kód produktu176144
Part numberDMC-810SC/E
EAN produktu790069241727
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
292.49 €
Vaša cena vrátane DPH
350.99 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km. 1 RJ-45 port and 1 fiber port (SC type connector) are provided..
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuálna cena produktu je350.99€  s dph
Váš e-mail