Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
531.52 €
s DPH
Cisco GLC-TE=, SFP Transceiver, GbE T, RJ-45, 100mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
244.54 €
s DPH
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 099.33 €
s DPH
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
2 024.57 €
s DPH
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
867.25 €
s DPH
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
386.9 €
s DPH
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
542.89 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
13.04 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
14.09 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
15.02 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
16.9 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
19.64 €
s DPH