Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Netgear AGM732F ProSafe 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

Pridať do obľúbenýchNetgear AGM732F ProSafe 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu264085
Part numberAGM732F
EAN produktu606449034493
 
Záruka:5 Rok(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
276.35 €
Vaša cena vrátane DPH
331.62 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-LX connectivity over 10Km

LC connector

Works with 9 µm single mode cabling

Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je331.62€  s dph
Váš e-mail