Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI

Pridať do obľúbenýchSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703229
Part numberSPM-7100WZYX//promo
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
17.73 €
Vaša cena vrátane DPH
21.28 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je21.28€  s dph
Váš e-mail