Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
6.14 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
8.02 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
6.42 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
7.49 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
7.38 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC.
8.56 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
5.62 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
6.42 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
7.49 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
5.62 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
6.95 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
7.21 €