Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
NovinkaSkladom u dodávateľa
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenMontáž:Ostatné.
5.09 €
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
298.78 €
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
379.69 €
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
526 €
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
136.94 €
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
168.06 €
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
245.89 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
7.36 €
NovinkaSkladom u dodávateľa
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.
4.92 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.
8.77 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.
7.2 €
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST.
5.36 €